Trainers scholen

Aimee Bungalembun

Nijmegen
Groepsleerkracht SBO De Windroos Goffert & Gedragsspecialist
www.windroosgoffert.nl

Naam school Plaatsnaam Type onderwijs Groep/leerjaar Aantal leerlingen Periode
SBO De Windroos Goffert Nijmegen Speciaal Basisonderwijs 6 16 2022-2023
SBO De Windroos Goffert Nijmegen Speciaal Basisonderwijs 5 12 2023-2024

Annie Joosten-Lamey

Doetinchem
Interventie eigenaar Boksend Opvoeden
www.boksendopvoeden.nl

Naam school Plaatsnaam Type onderwijs Groep/leerjaar Aantal leerlingen Periode
De Bolster Voorst Voortgezet Speciaal Onderwijs 2 50 2019-2020
De Bolster Voorst Voortgezet Speciaal Onderwijs 1 40 2020-2021
De Bolster Voorst Voortgezet Speciaal Onderwijs 2 30 2021-2022
Het Gele Park Lichtenvoorde Speciaal Basisonderwijs 8 12 2023-2024

Chantal Nunes Vas

Ede
Trainer/Coach en Eigenaar Knock It Out
www.knockitout.nl

Naam school Plaatsnaam Type onderwijs Groep/leerjaar Aantal leerlingen Periode
Veldhuizerschool Ede Basisonderwijs 5 26 2022-2023
De Kraats Bennekom Basisonderwijs 7 28 2023-2024

Debora van Velzen

Zoetermeer
Trainer/Coach en Eigenaar Boksend Groeien
www.boksendgroeien.nl

Naam school Plaatsnaam Type onderwijs Groep/leerjaar Aantal leerlingen Periode
de Horizon Zoetermeer Speciaal Basisonderwijs 8 15 2023-2024
de Achtsprong Zoetermeer Basisonderwijs 8 14 2023-2024
Doewijs Zoetermeer Anders 7 15 2022-2023
Denkwijs Zoetermeer Anders 7 14 2022-2023
de Horizon Zoetermeer Speciaal Basisonderwijs 7 16 2023-2024
de Elzenhoek Zoetermeer Basisonderwijs 7 6 2022-2023
de Pauluschool Zoetermeer Basisonderwijs 8 40 2021-2022
het Palet Zoetermeer Basisonderwijs 6 24 2023-2024
het Palet Zoetermeer Basisonderwijs 5 22 2023-2024
het Palet Zoetermeer Basisonderwijs 7 44 2023-2024
het Palet Zoetermeer Basisonderwijs 8 46 2023-2024
Stella Nova Zoetermeer Basisonderwijs 8 1 2023-2024
de Achtsprong Zoetermeer Basisonderwijs 5 1 2023-2024
de Ontmoeting Den Haag Basisonderwijs 7 23 2023-2024
de Ontmoeting Den Haag Basisonderwijs 8 25 2023-2024

Gregory Tel

Maassluis
Personal Trainer GT Sports
www.gtsports.nl

Naam school Plaatsnaam Type onderwijs Groep/leerjaar Aantal leerlingen Periode
OBS Startblok Schiedam Basisonderwijs 5 25 2023-2024
OBS Startblok Schiedam Basisonderwijs 6 25 2023-2024
OBS Startblok Schiedam Basisonderwijs 4 25 2023-2024
OBS Startblok Schiedam Basisonderwijs 7 25 2023-2024
OBS Startblok Schiedam Basisonderwijs 8 25 2023-2024
Het Startpunt Maassluis Basisonderwijs 8 25 2023-2024
Het Startpunt Maassluis Basisonderwijs 7 25 2023-2024
Het Startpunt Maassluis Basisonderwijs 6 25 2023-2024
Het Startpunt Maassluis Basisonderwijs 5 25 2023-2024
Het Startpunt Maassluis Basisonderwijs 4 25 2023-2024
Het Startpunt Maassluis Basisonderwijs 3 25 2023-2024
De Montessori Maassluis Basisonderwijs 3 25 2023-2024
De Montessori Maassluis Basisonderwijs 4 25 2023-2024
De Montessori Maassluis Basisonderwijs 5 25 2023-2024
De Montessori Maassluis Basisonderwijs 6 25 2023-2024
De Montessori Maassluis Basisonderwijs 7 25 2023-2024
De Montessori Maassluis Basisonderwijs 8 25 2023-2024
IKC Balkon Maassluis Basisonderwijs 8 25 2023-2024
IKC Balkon Maassluis Basisonderwijs 7 25 2023-2024
IKC Balkon Maassluis Basisonderwijs 6 25 2023-2024
IKC Balkon Maassluis Basisonderwijs 5 25 2023-2024
IKC Balkon Maassluis Basisonderwijs 4 25 2023-2024
IKC Balkon Maassluis Basisonderwijs 3 25 2023-2024
IKC Ichthus Maassluis Basisonderwijs 3 25 2023-2024
IKC Ichthus Maassluis Basisonderwijs 4 25 2023-2024
IKC Ichthus Maassluis Basisonderwijs 5 25 2023-2024
IKC Ichthus Maassluis Basisonderwijs 6 25 2023-2024
IKC Ichthus Maassluis Basisonderwijs 7 25 2023-2024
IKC Ichthus Maassluis Basisonderwijs 8 25 2023-2024
IKC Vindingrijk Maassluis Basisonderwijs 8 25 2023-2024
IKC Vindingrijk Maassluis Basisonderwijs 7 25 2023-2024
IKC Vindingrijk Maassluis Basisonderwijs 6 25 2023-2024
IKC Vindingrijk Maassluis Basisonderwijs 5 25 2023-2024
IKC Vindingrijk Maassluis Basisonderwijs 4 25 2023-2024
IKC Vindingrijk Maassluis Basisonderwijs 3 25 2023-2024

Iwan van Emden

Pijnacker
Eigenaar (Trainer/Coach) Boks & Empowerment
www.boks-empowerment.nl

Naam school Plaatsnaam Type onderwijs Groep/leerjaar Aantal leerlingen Periode
Wilmahuis Thuiszitters Zoetermeer Anders 6 2021-2022
Embrace the Future Heerhugowaard Anders 3 2021-2022
Spinaker VSO Alkmaar Voortgezet Speciaal Onderwijs 1 18 2021-2022
JGB-West Rotterdam Voortgezet Onderwijs 3 1 2021-2022
JGB-West Rotterdam Voortgezet Onderwijs 3 1 2021-2022
Skippy-Pepijn Pijnacker Basisonderwijs 2 8 2021-2022
Horizon School2Care Hoogvliet Voortgezet Speciaal Onderwijs 1 8 2021-2022
Skippy Pepijn Pijnacker Basisonderwijs 3 40 2022-2023
Horizon School2Care Hoogvliet Voortgezet Speciaal Onderwijs 1 32 2022-2023
Wilmahuis Thuiszitters Zoetermeer Anders 5 2022-2023
Spinaker VSO Alkmaar Voortgezet Speciaal Onderwijs 1 48 2022-2023
Particulier Heerhugowaard Basisonderwijs 8 1 2022-2023
Basisschool Statenkwartier Den Haag Basisonderwijs 5 8 2022-2023
Basisschool Statenkwartier Den Haag Basisonderwijs 5 16 2022-2023
Basisschool Statenkwartier Den Haag Basisonderwijs 2 8 2022-2023

Jaap Lemmens

Herveld
Coach boksend opvoeden
www.iamstrong.nl

Naam school Plaatsnaam Type onderwijs Groep/leerjaar Aantal leerlingen Periode
Bs Clara Herveld Basisonderwijs 4 1 2023-2024
St Willibrordus Herveld Basisonderwijs 8 3 2023-2024

Jan Keizer

Emmen
Bokscoach / Eigenaar Boksend Ontwikkelen
www.boksendontwikkelen.nl

Naam school Plaatsnaam Type onderwijs Groep/leerjaar Aantal leerlingen Periode
Esdalcollege Borger Voortgezet Onderwijs 2 12 2022-2023

Jeffrey Hofsteede

Deventer
Weerbaarheidstrainer & eigenaar Weerbaarheid Met Gevoel

Naam school Plaatsnaam Type onderwijs Groep/leerjaar Aantal leerlingen Periode
De Bolster Voorst Speciaal Basisonderwijs 20 2023-2024

Johan Zoetbrood

Roermond
Coach / Spartan gym
www.spartangym.nl

Naam school Plaatsnaam Type onderwijs Groep/leerjaar Aantal leerlingen Periode
Basisschool Leeve Roermond Basisonderwijs 7 24 2023-2024
Herman Broerenschool Roermond Speciaal Basisonderwijs 7 15 2023-2024
Herman Broerenschool Roermond Speciaal Basisonderwijs 6 15 2023-2024
Herman Broerenschool Roermond Speciaal Basisonderwijs 8 12 2023-2024
Herman Broerenschool Roermond Speciaal Basisonderwijs 5 12 2023-2024
Herman Broerenschool Roermond Speciaal Basisonderwijs 4 12 2023-2024

Karina Hamelynck

Amsterdam
Leestijl/jeugd coach
www.ready2rumble.nl

Naam school Plaatsnaam Type onderwijs Groep/leerjaar Aantal leerlingen Periode
Hervormd Lyceum Zuid Amsterdam Voortgezet Onderwijs 5 30 2020-2021
Hervormd Lyceum Zuid Amsterdam Voortgezet Onderwijs 5 30 2021-2022
Hervormd Lyceum Zuid Amsterdam Voortgezet Onderwijs 4 30 2019-2020
Jena Plan De nieuwe kring Amsterdam Basisonderwijs 5 26 2021-2022
Jena Plan De nieuwe kring Amsterdam Basisonderwijs 6 26 2021-2022
Jena Plan De nieuwe kring Amsterdam Basisonderwijs 7 32 2021-2022
Jena Plan De nieuwe kring Amsterdam Basisonderwijs 8 22 2021-2022
Jena Plan De nieuwe kring Amsterdam Basisonderwijs 8 22 2022-2023
Jena Plan De nieuwe kring Amsterdam Basisonderwijs 7 24 2022-2023
Jena Plan De nieuwe kring Amsterdam Basisonderwijs 6 21 2022-2023
Jena Plan De nieuwe kring Amsterdam Basisonderwijs 5 24 2022-2023
Jena Plan De nieuwe kring Amsterdam Basisonderwijs 5 24 2022-2023
Jena Plan De nieuwe kring Amsterdam Basisonderwijs 5 24 2023-2024
Jena Plan De nieuwe kring Amsterdam Basisonderwijs 6 24 2023-2024
Jena Plan De nieuwe kring Amsterdam Basisonderwijs 7 22 2023-2024
Jena Plan De nieuwe kring Amsterdam Basisonderwijs 8 24 2023-2024

Liliane van Oijen

Dordrecht
Eigenaar/docent/trainer/ademcoach/psycho sociaal therapeut
www.gymdordrecht.nl / www.mentaalfit.coach

Naam school Plaatsnaam Type onderwijs Groep/leerjaar Aantal leerlingen Periode
De Tweemaster Barendrecht Basisonderwijs 8 18 2023-2024

Marco Carrillo de la Jara

Almere
Weerbaarheidstrainer en eigenaar Gezinshuis
www.F.G.Feelsgood.nl

Naam school Plaatsnaam Type onderwijs Groep/leerjaar Aantal leerlingen Periode
SO de Bongerd Almere Speciaal Basisonderwijs 7 18 2023-2024
OBS Het Meesterwerk Almere Basisonderwijs 8 26 2023-2024
Basisschool de Compositie Almere Basisonderwijs 8 28 2023-2024

Marieke Wevers

Lichtenvoorde
Eigenaar Team Grip Rots en Water trainer Docent Sport en Spel Graafschap College
www.team-grip.nl

Naam school Plaatsnaam Type onderwijs Groep/leerjaar Aantal leerlingen Periode
Assink Lyceum Eibergen Voortgezet Onderwijs 2 25 2022-2023
Kompaan College Vorden Voortgezet Onderwijs 2 45 2023-2024
Emmaschool Winterswijk Basisonderwijs 8 18 2023-2024
Tienermeiden training Winterswijk Voortgezet Onderwijs 2 8 2022-2023

Nicole Geerlings-Hogervorst

Herveld
Personal Trainer / Zorgverlener en Boksinstructeur
nicole.hogervorst@gmail.com

Naam school Plaatsnaam Type onderwijs Groep/leerjaar Aantal leerlingen Periode
kindcentrum Het Palet Zoetermeer Basisonderwijs 8 25 2024-2025
kindcentrum Het Palet Zoetermeer Basisonderwijs 7 25 2024-2025
kindcentrum Het Palet Zoetermeer Basisonderwijs 5 28 2024-2025

Ric Houwen

Utrecht
Bokstherapie Met stoten vooruit
www.bokstherapie-met-stoten-vooruit.nl

Naam school Plaatsnaam Type onderwijs Groep/leerjaar Aantal leerlingen Periode
Unic (Nuovo) Utrecht Voortgezet Onderwijs 4 8 2022-2023

Rico Michiels

Oss
MIRIcoaching Personal Training
miricoaching.nl

Naam school Plaatsnaam Type onderwijs Groep/leerjaar Aantal leerlingen Periode
Elzendaalcollege Gennep Voortgezet Onderwijs 3 12 2023-2024

Sophia Veerle van Rijn

Purmerend
trainer / SO-Uniekcoaching
www.so-uniekcoaching.nl

Naam school Plaatsnaam Type onderwijs Groep/leerjaar Aantal leerlingen Periode
Horizon College Hoorn Anders 20 2022-2023
Vonk Hoorn Voortgezet Onderwijs 1 20 2022-2023
't Dampte Hoorn Voortgezet Onderwijs 1 20 2022-2023
Orion Amsterdam Voortgezet Speciaal Onderwijs 1 4 2022-2023

Werner van Beijnen

Gennep
Docent lichamelijke oefening/Elzendaal college Gennep
www.elzendaalcollege.nl

Naam school Plaatsnaam Type onderwijs Groep/leerjaar Aantal leerlingen Periode
Elzendaalcollege Gennep Voortgezet Onderwijs 1 19 2023-2024

Willem van den Eijnden

Beek en Donk
Weerbaarheidstrainer Hit & Grow
www.hitandgrow.nl

Naam school Plaatsnaam Type onderwijs Groep/leerjaar Aantal leerlingen Periode
't Otterke Beek en Donk Basisonderwijs 5 30 2023-2024
't Otterke Beek en Donk Basisonderwijs 6 30 2023-2024
't Otterke Beek en Donk Basisonderwijs 7 30 2023-2024
't Otterke Beek en Donk Basisonderwijs 8 30 2023-2024
Bernadetteschool Mariahout Basisonderwijs 5 14 2023-2024
Bernadetteschool Mariahout Basisonderwijs 6 12 2023-2024
Bernadetteschool Mariahout Basisonderwijs 7 24 2023-2024
Bernadetteschool Mariahout Basisonderwijs 8 22 2023-2024

Wilma Hassinck

Winschoten
wilmahassinck@gmail.com

Naam school Plaatsnaam Type onderwijs Groep/leerjaar Aantal leerlingen Periode
OBS de Wiekslag Blijham Basisonderwijs 5 16 2023-2024
OBS de Loopplank Blijham Basisonderwijs 5 16 2023-2024
OBS de Oosterschool Bellingwolde Basisonderwijs 5 16 2023-2024
OBS de Westerschool Bellingwolde Basisonderwijs 5 16 2023-2024
OBS de Vlonder Wedde Basisonderwijs 5 16 2023-2024
OBS de Driesprong Wedde Basisonderwijs 5 16 2023-2024
VO Eemsdelta Appingedam Voortgezet Onderwijs 16 2023-2024
CBS de Wegwijzer Bellingwolde Basisonderwijs 16 2023-2024
CBS de Parel Muntendam Basisonderwijs 5 16 2023-2024
Europaschool Muntendam Basisonderwijs 5 16 2023-2024
OBS Houwingaham Bad Nieuweschans Basisonderwijs 3 45 2023-2024

Zita Verheijen

Rotterdam/Leidschendam
Stagecoördinator/Zelfstandig trainer
www.linkedin.com/in/zita/

Naam school Plaatsnaam Type onderwijs Groep/leerjaar Aantal leerlingen Periode
Yuverta VMBO Den Haag Voortgezet Onderwijs 1 12 2023-2024